Vzdělávací program „Strážník obecní a městské policie“

 

(základní kurz pro čekatele obecní a městské policie)

 

Vzdělávací program akreditovaného 4 - týdenního rekvalifikačního kurzu pro čekatele obecní a městské policie v celkovém rozsahu 160 hodin (140 hodin teoretické výuky a 20 hodin praktického výcviku – akreditace č.j. MSMT – 2534/2019-1/29) je zaměřen na získání znalostí a dovedností, které jsou potřebné pro úspěšné složení písemné a ústní kvalifikační zkoušky před komisí MV ČR podle zákona č. 553/1991 Sb. v platném znění.

 

Výuka v základním kurzu probíhá obvykle od pondělí do pátku v Českých Budějovicích.

 

Cena základního kurzu je stanovena pro rok 2022 na částku na 20.990,- Kč/osoba při celkové obsazenosti kurzu 5 a více účastníky.

 

Při celkové nižší obsazenosti základního kurzu, tj. při účasti 3 – 4 účastníků, je cena kurzu 24.990,- Kč/osoba.

 

Při menším počtu účastníků bude cena základního kurzu stanovena dohodou. Nejsme plátci DPH.

 

Výuku 23 předmětů v průběhu základního kurzu provádí 16 lektorů, odborníků pro předměty s bezpečnostně-právní problematikou.

 

Účastníkům kurzu jsou po dobu trvání základního a prolongačního kurzu zapůjčovány vlastní aktualizované učební texty pro ústní a písemnou část zkoušky a CD s testy k písemné části zkouškyplatné od1. ledna 2022.

 

V průběhu základního kurzu nabízíme pro čekatele absolvování jednodenního "Přípravného kurzu k získání zbrojního průkazu“ (sobota) ke splnění podmínek odborné způsobilostik získání zbrojního průkazu skupiny D" za cenu 3.000,- Kč/osoba.

 

Nabízíme taktéž provedení psychologického vyšetření strážníků-čekatelů před nástupem do pracovního poměru za cenu 4.000,- Kč/osoba.

 

Na základě požadavku zajišťujeme pro účastníky základního kurzu ubytování v hotelu/penzionu v centru Českých Budějovic (cca 150 m od učebny) za cenu 700,- Kč/osoba/noc.

 

Stravování si účastník základního kurzu zajišťuje samostatně dle limitu v cestovním příkazu.

 

Bližší informace k základnímu kurzu na telefonním čísle 776 055 470, nebo dotazem na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

 

PŘIHLÁŠKA DO KURZU: e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

objednavka

Partneři

aivd small

© 2013 AMOS - Jihočeská vzdělávací společnost, s.r.o., programming & template by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, TEXTYKOREKCE.cz