Vzdělávací program „Strážník obecní a městské policie“

(základní kurz pro strážníky/čekatele MP)

 

Vzdělávací program akreditovaného 4 - týdenního rekvalifikačního kurzu pro strážníky-čekatele obecní a městské policie v celkovém rozsahu 160 hodin (140 hodin teoretické výuky a 20 hodin praktického výcviku – akreditace č.j. MSMT – 5052/2022-2) je zaměřen na získání znalostí a dovedností, které jsou potřebné pro úspěšné složení písemné a ústní kvalifikační zkoušky před komisí MV ČR podle zákona č. 553/1991 Sb. v platném znění a základního výcviku taktiky služebního zákroku, sebeobrany-používání služebních donucovacích prostředků a střelecké přípravy, tj. střelby z krátké střelné zbraně.

Výuka v základním kurzu probíhá obvykle od pondělí do pátku v Českých Budějovicích.

 

Cena základního kurzu pro čekatele je stanovena pro rok 2023, vzhledem k vysoké inflaci a nebývalému růstu nákladů spojených s výukou a výcvikem čekatelů, na částku  22.760,- Kč/osoba při celkové obsazenosti kurzu a více účastníky.

 

Při celkové nižší obsazenosti základního kurzu, tj. při účasti 3 – 5 účastníků, je cena kurzu 27.980,- Kč/osoba.

 

Při menším počtu účastníků bude cena základního kurzu stanovena dohodou. Nejsme plátci DPH.

 

Výuku 23 předmětů v průběhu základního kurzu provádí 16 lektorů a instruktorů pro předměty s bezpečnostně-právní problematikou.

 

Účastníkům kurzu jsou po dobu trvání základního kurzu zapůjčovány vlastní aktualizovanéučební texty pro ústní a písemnou část zkoušky platné od 1. ledna 2023.

 

V průběhu základního kurzu nabízíme pro čekatele absolvování jednodenního "Přípravného kurzu k získání zbrojního průkazu“ (sobota) ke splnění podmínek odborné způsobilostik získání zbrojního průkazu skupiny D" za cenu 3.300,- Kč/osoba.

 

Na základě požadavku zajišťujeme pro účastníky základního kurzu ubytování v penzionu v centru Českých Budějovic (cca 200 m od učebny) za cenu 800,- Kč/osoba/noc. Stravování si účastník základního kurzu zajišťuje samostatně dle limitu v cestovním příkazu.

 

Bližší informace k základnímu kurzu na telefonním čísle 776 055 470, nebo dotazem na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

PŘIHLÁŠKA DO ZÁKLADNÍHO KURZU ČEKATELŮ:  e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

objednavka

Partneři

aivd small

© 2013 AMOS - Jihočeská vzdělávací společnost, s.r.o., programming & template by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, TEXTYKOREKCE.cz