Vzdělávací program „Strážník obecní a městské policie“

 

Základní kurz pro strážníky/čekatele MP - 3. 6. - 28. 6. 2019

 

 

Vzdělávací program akreditovaného 4 - týdenního rekvalifikačního kurzu pro strážníky-čekatele obecní a městské policie v celkovém rozsahu 160 hodin (140 hodin teoretické výuky a 20 hodin praktického výcviku) je zaměřen na získání znalostí, vědomostí a dovedností, které jsou potřebné pro složení písemné a ústní kvalifikační zkoušky před komisí MV ČR podle zákona č. 553/1991 Sb. Akreditace vzdělávacího programu byla udělena MŠMT udělena AMOS - Jihočeské vzdělávací společnosti dne 22.03. 2019 pod č.j. MSMT-2534/2019-1/29.

 

Základní kurz probíhá obvykle od pondělí do pátku v průběhu 4 týdnů Českých Budějovicích.  

 

 

Cena základního kurzu pro čekatele je stanovena na 15 710,- Kč/osoba při celkové obsazenosti kurzu 5 a více účastníky. Při menším počtu účastníků bude cena základního kurzu stanovena dohodou. Nejsme plátci DPH.

 

 

 

Výuku 23 předmětů v průběhu základního kurzu provádí 16 lektorů, odborníků pro předměty s bezpečnostně-právní problematikou.

 

 

 

Účastníkům kurzu jsou po dobu trvání základního kurzu zapůjčovány vlastní aktualizované učební texty pro ústní a písemnou část zkoušky a CD s testy k písemné části zkoušky.

 

 

V průběhu základního kurzu nabízíme pro čekatele absolvování jednodenního "Přípravného kurzu k získání zbrojního průkazu“ (sobota) ke splnění podmínek odborné způsobilostik získání zbrojního průkazu skupiny D" za cenu  2 800,- Kč/osoba.

 

 

Na základě požadavku zajišťujeme pro účastníky kurzu ubytování v hotelu v centru Českých Budějovic (cca 50 m od učebny) za cenu 500,- Kč/osoba/noc.

 

 

 

Stravování si účastník základního kurzu zajišťuje samostatně dle limitu v cestovním příkazu.

 

 

 

Dále nabízíme odvoz účastníka základního kurzu ke zkoušce odborné způsobilosti z  Českých Budějovic do Prahy a zpět za poplatek 600,- Kč/osoba

 

 

 

Bližší informace k základnímu kurzu na telefonním čísle 776 055 470, nebo dotazem na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

 

 

Termín konání kurzu:         3. 6. – 28. 6. 2019

 

Termín zkoušky na MV:      16. července  2019 v Praze

 

Termín dalšího kurzu:        2. 9. - 27. 9. 2019

 

 

PŘIHLÁŠKA DO KURZU: e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                           

 

objednavka

Partneři

aivd small

© 2013 AMOS - Jihočeská vzdělávací společnost, s.r.o., programming & template by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, TEXTYKOREKCE.cz