Prolongační kurz pro strážníky MP

Prolongační kurz pro strážníky obecní a městské policie 

 

1. termín: 3. 5. -  7. 5. 2021  

 

 

Program prolongačního kurzu pro strážníky MP v rozsahu 40 vyučovacích hodin (1 týden) je zaměřen na složení písemné a ústní kvalifikační zkoušky před komisí MV ČR podle zákona č. 553/1991 Sb. a probíhá obvykle v týdnu od pondělí do pátkuČeských Budějovicích.

 

Základní cena prolongačního kurzu je stanovena na částku 3.990,- Kč/osoba při celkové obsazenosti kurzu 6 a více účastníky.

 

Při celkové nižší obsazenosti prolongačního kurzu, tj. při účasti 4 - 5 účastníků, je cena kurzu 5.390,- Kč/osoba.

 

 

Při menším počtu účastníků než 4 bude cena kurzu stanovena dohodou. Nejsme plátci DPH.

 

Výuku 15 předmětů, zaměřených na problematiku obsahu kvalifikační zkoušky provádí 7 lektorů, odborníků pro předměty s bezpečnostně – právní problematikou.

 

Účastníkům kurzu jsou po dobu trvání prolongačního kurzu zapůjčovány vlastní aktualizované učební texty pro ústní a písemnou část zkoušky a CD s testy k písemné části zkoušky platné pro rok 2020.

 

Na základě požadavku zajišťujeme pro účastníky kurzu ubytování v hotelu v centru Českých Budějovic (cca 50 m od učebny) za cenu 600,- Kč/osoba/noc.

 

 

Stravování si účastník základního kurzu zajišťuje samostatně dle limitu v cestovním příkazu.

   

 

Bližší informace k prolongačnímu kurzu na telefonním čísle 776 055 470, nebo dotazem na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

 

Termín konání kurzu  :        3. 5. – 7. 5. 2021  

Termín zkoušky na MV:       13. 5. 2021 v Praze

Termín dalšího kurzu:         1. 6. - 5. 6. 2021  

               

PŘIHLÁŠKA DO KURZU e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

 

 

 

objednavka

Partneři

aivd small

© 2013 AMOS - Jihočeská vzdělávací společnost, s.r.o., programming & template by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, TEXTYKOREKCE.cz