Prolongační kurz a školící kurz

dle § 4e odst. 2zákona č. 553/1991 Sb. v platném znění

pro strážníky obecní a městské policie.

 

Program prolongačního a školícího kurzu pro strážníky obecní a městské policie (dle § 4e odst. 2 zákona č. 553/1991 Sb.) v rozsahu 40 vyučovacích hodin (1 týden), je zaměřen na úspěšné složení písemné a ústní kvalifikační zkoušky před komisí MV ČR podle zákona č. 553/1991 Sb. a probíhá obvykle v týdnu od pondělí do pátkuČeských Budějovicích.

 

Základní cena prolongačního a školícího kurzu je stanovena pro rok 2023, vzhledem k vysoké inflaci a nebývalému růstu nákladů spojených s výukou na částku 4.740,- Kč/osoba při celkové obsazenosti kurzu 5 a více účastníky.  

 

Při celkové nižší obsazenosti prolongačního a školícího kurzu, tj. při účasti 3 – 4 účastníků, je cena kurzu 6.740,- Kč/osoba.

 

Při menším počtu účastníků bude cena prolongačního kurzu stanovena dohodou. Nejsme plátci DPH.

 

Výuku 15 předmětů v průběhu prolongačního a školícího kurzu provádí 7 lektorů a instruktorů, odborníků pro předměty s bezpečnostně právní problematikou.

 

Účastníkům kurzu jsou po dobu trvání prolongačního kurzu zapůjčovány vlastní aktualizované učební texty pro ústní a písemnou část zkoušky platné od 1. ledna 2023.

 

Na základě včasného požadavku zajistíme pro účastníky prolongačního a školícího kurzu ubytování v penzionu v centru Českých Budějovic (cca 200 m od učebny) za cenu 800,- Kč/osoba/noc.

 

Stravování si účastník prolongačního kurzu zajišťuje samostatně dle limitu v cestovním příkazu.

  

Bližší informace k prolongačnímu kurzu a školícímu kurzu na telefonním čísle 776 055 470, nebo dotazem na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">PŘIHLÁŠKA DO PROLONGAČNÍHO A ŠKOLÍCÍHO KURZU: e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

objednavka

Partneři

aivd small

© 2013 AMOS - Jihočeská vzdělávací společnost, s.r.o., programming & template by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, TEXTYKOREKCE.cz