PSYCHOLOGICKÉ SLUŽBY PRO OSOBY

AMOS - Jihočeská vzdělávací společnost, s.r.o. nabízí:

  • Psychologickou pomoc při psychických traumatech, stresech, úzkostech a při řešení jejich důsledků.
  • Strachy, úzkosti, nesoustředěnost (výukové problémy u studentů, pracovní u dospělých)
  • Nespokojenost, pocity viny, negativní vnímání sebe (pocity typu „nikdo mě nemá rád“, „ jsem bezcenný“, „ nic nedokážu“, „ jsem hloupý“, „ za všechno můžu já“, „ já to nezvládnu“, „ nenávidím sama sebe“).
  • Vztahové problémy s partnery, blízkými osobami, cizími lidmi.
  • Bolestné ztráty (skutečné nebo jen pociťované).
  • Výběr střední školy pro žáky 9. tříd základní školy.
  • Výběr vysoké školy pro studenty gymnázií a středních odborných škol s maturitou.
  • Osobní rozvoj (nemusíte mít žádný zjevný problém), a přesto vám mohu něco nabídnout. Stává se, že občas vám k dokonalé spokojenosti něco chybí. Nevíte co, anebo víte co, ale nevíte jak. V takové chvíli stojí za to se zastavit a začít hledat. Hledat nebudeme venku, ale uvnitř.

Jako psycholog jsem tu hlavně pro ty z vás, kteří zápolí s náročným životním obdobím. Ať už jste se ocitli ve slepé uličce vašich vztahů nebo vás trápí jiný psychický problém. Nabízím vám příležitost k prozkoumání vašich potíží a zároveň i dovedností, které vám pomohou život lépe zvládat a být přitom na to všechno dva, já a vy. Psycholog vám nepředepíše žádný zázračný prášek, který všechno vyřeší (tato úloha patří psychiatrovi), ale ve spolupráci s ním můžete nalézt nové zdroje vnitřní síly, moudrosti a inspirace k vyřešení všech svých starostí a problémů.

Individuální sezení probíhají podle dohody v poradně ADIA na adrese Krajinská 31, 1. patro, České Budějovice (ve směru od náměstí Přemysla Otakara II., po levé straně restaurant Mastné krámy, budova Komerční banky, restaurace Ameno).

Informace o psychologických službách a objednávky sezení je možné provést telefonicky na čísle +420 776 055 470 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Po domluvě vás mohu navštívit i ve vašem soukromí.

Pokud telefon nezvedám, právě pracuji s klientem a zavolám vám později.V případě, že se přes den nemůžete dovolat pro více informací, zkuste to v podvečer, nejlépe mezi 18 – 20 hodinou na shora uvedeném telefonním čísle.

O nás


1

Psychologické služby
pro osoby


2

Psychologické služby
pro zaměstnavatele


3

Poradenství pro
vzdělávací zařízení


4

Psychologicko-pedagogické
služby


5

Školení a vzdělávání
zaměstnanců


6

Osobní profil


7

Ceník
psychologických služeb


8

Kontakt


9

Partneři

aivd small

© 2013 AMOS - Jihočeská vzdělávací společnost, s.r.o., programming & template by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, TEXTYKOREKCE.cz